ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך מתמודדים עם רטיבות מתחת לריצוף?

 
 

אחת הסיטואציות עם הכי הרבה משמעויות וסיכונים בבית היא של רטיבות תחת הריצוף

 
 
בכל הנוגע לחיי הבית שלנו ולשגרת היום יום שלנו, רטיבות היא סיכון שאנחנו לא יכולים להתעלם ממנו. מים הם כמובן מצרך חשוב ומבורך בחיים של כל אחד ואחד מאתנו, אבל בכל הנוגע ליסודות הדירה והבית שלנו ובכל הנוגע לחדירה לא צפויה שלהם לתוך חדרים דרך הריצוף, מדובר בסיטואציה שהיא בעיקר מסוכנת ובעלת משמעויות רבות לחיי הבית שלנו. הנזק שרטיבות מתחת לריצוף יכולה לגרום בבית שלנו הוא נזק רב, החל מנזקי רכוש ופגיעה ברהיטים ובמכשירי חשמל בבית שלנו בשל חדירת המים, וכלה בפגיעה בתשתיות הבית עצמן. הרצפה שלנו צריכה להיות נקייה, חופשיה ממים ומרטיבות כך שנוכל להיות בטוחים שכל סוג של ריצוף לא יינזק כתוצאה מחדירת מים, ולכן אנחנו צריכים לטפל בכל בעיה פוטנציאלית של רטיבות רצפתית כמה שיותר מהר. כעת, ניגע בשלבים הנכונים של טיפול בתקלה הקשורה לרטיבות מתחת לרצפה, בין אם מדובר בבעיה שקשורה לצנרת הבית שלנו ולדליפה ממנה ובין אם מדובר בבעיות איטום שונות שגורמות לחדירת רטיבות מתשתיות הדירה.
 
 

כיצד נתמודד עם רטיבות מתחת לריצוף?

 
  • הדבר החשוב ביותר בכל הנוגע לטיפול בתקלות רטיבות מתחת לריצוף הוא אפיון מהיר של התקלה בכדי שנוכל לטפל בה בהקדם. לצורך העניין, כל עוד אנחנו לא יודעים בדיוק היכן נמצאת התקלה מתחת לרצפה שלנו, אנחנו יכולים לעמוד בפני תהליך ארוך ומסובך מאוד של פירוק הרצפה ושל הרמת תשתיות רק בשביל להגיע לנקודה שבה אנחנו צריכים לטפל בתקלה. בשביל להימנע מתהליך מסובך שכזה כדאי לנו לבצע של איתור רטיבות , באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמות תרמיות או קרני אינפרא אדום, וכך נוכל לדעת בדיוק מהו מוקד התקלה ולטפל בה במהירות האפשרית.

  • לאחר אפיון מדויק של מוקד הרטיבות נוכל לתת דעתנו לטיפול בתקלה שגורמת לו וזהו תהליך שמרבית אנשי המקצוע בתחום הצנרת יודעים לתת לו מענה איכותי. עם זאת, כדאי לנו בכל זאת לבחור בשירות איכותי בתחום הצנרת שידע לצמצם את הפגיעה בשגרת החיים שלנו למינימום האפשרי, ירים את הריצוף והתשתיות רק היכן שהוא יהיה חייב לשם הטיפול בתקלה ויעשה את התהליך בצורה המהירה והיעילה ביותר לנוחיות מקסימלית שלנו.
 

זכרו – בשביל לטפל בתקלה שגורמת לרטיבות בצורה האיכותית ביותר נצטרך לאתר אותה במקצועיות

 
בכל הנוגע לתקלות רטיבות מתחת לריצוף, המפתח לטיפול יעיל הוא תמיד בזיהוי מהיר, מקצועי ואיכותי של מוקד הרטיבות וסיבת התקלה. למען האמת, מדובר בדגש מקצועי שבמידה רבה הוא חשוב עוד יותר משירות האינסטלציה עצמו – ולכן כדאי לכם לפנות לשירות המקצועי והאיכותי של ארז רובין, שיאפיין בדיוק את מוקד התקלה שלכם, ברגע שבו אתם מבחינים ברטיבות מתחת לרצפה.