ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור נזילות ללא הרס

 
 
בימים עברו, כשהטכנולוגיה עוד לא עמדה לרשותנו, איתור נזילות פנימיות בתוך הבית דרש שבירת קירות או הרמת בלטות, בעוד שכיום, הטכנולוגיה מאפשרת איתור נזילות קל ויעיל, והכי חשוב – ללא הרס. העמוד שלפניכם מסביר על השירות הייחודי שלנו – איתור נזילות ללא הרס, ומראה לכם כיצד שימוש באמצעים הטכנולוגיים המובילים בעולם מסייעים לכם שלא להחריף נזקים שכבר נגרמו לקירות ולצנרת הפנימית של הבית שלכם. בנוסף, נסביר על שיטות למניעת נזקים שיכולים להציל אתכם מנזקים בלתי הפיכים שנגרמים לבית.
 
 

נזילה גלויה לעין

 
הנזילה הקלה ביותר לזיהוי היא נזילה גלויה לעין. אם אתם רואים חור בצינור מסוים, הרי לפניכם הנזילה. אם קיימים ברשותכם הידע והכלים לתקן אותה, אתם מוזמנים לעשות זאת בעצמכם, רק אל תשכחו לסגור את ברז המים הראשי המוביל את המים אל ביתכם. איתור נזילות גלויות מתבצע באמצעות ראיה או מישוש, באזורים שאותם לא ניתן לראות אך ניתן להגיע אליהם. אולם לעתים הבעיה לא נגמרת שם.
 
איתור נזילות ללא הרס
 
 

שימוש באמצעים הטכנולוגיים המובילים בעולם

 
על מנת לוודא שהבית שלכם נשאר במצב תקין לגמרי בעת איתור נזילות ללא הרס אנו עושים שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ביותר, כשבניהם המצלמה התרמית. המצלמה התרמית קולטת הפרשים בגלי חום וקור בשטחים סגורים (כמו הקיר של הבית שלכם) ומסוגלת לבנות מפה של הבית שלכם באמצעות התדרים שקלטה. המצלמה למעשה פועלת בצורה שקטה ובטוחה, ללא קרינה והכי חשוב – ללא הרס של קירות הבית, ומאפשרת לגלות את הצנרת הפנימית של הבית ללא תכניות ותרשימים, ויותר מכך, מאפשרת לגלות את הנזילות המרכזיות בקלות ובמהירות.
 

לא להחריף מצב שכבר נגרם

 
אם כבר גילינו נזילה כזאת או אחרת באחד מהצינורות הפנימיים של הבית שלכם, על מנת לבצע איתור נזילות ללא הרס נצטרך להחליף את הצינור כולו או לתקן את הנזילה אם היא נמצאת במקום שלא גורר נזק רב אף יותר. הדבר החשוב ביותר הוא לגלות את הנזילה בזמן, ולכן איתור נזילות הוא המפתח למניעת הרס בקירות הבית שלכם, פינותיו והצנרת הפנימית שלו. ביצוע איתור נזילות ללא הרס הוא מיומנות הנרכשת לאחר שנים של טיפול בצנרת ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת, וגם הטיפול בנזקים קיימים שנמצאו בקירות הבית בטכניקות מיוחדות שלא הורסות את הקירות או את המבנה של הבית, אלא משאירה אותם בצורתם השלמה מבלי לגרום נזק לחומרים השונים שממנו הם עשויים.
 

מניעה היא הדרך הטובה ביותר

 
פעמים רבות אנו מגיעים לדירות של לקוחות כשכבר מאוחר מדי, כשהנזק כבר גדול מדי והוא הוזנח במשך שנים ארוכות. כדי למנוע מצב שבו אתם צריכים לשבור קירות ולהחליף צינורות בעלויות גבוהות, הטוב ביותר הוא לבצע בדיקה שגרתית לצנרת הביתית שלכם. הבדיקה עצמה היא פשוטה וקלה, ומאפשרת קבלה של תמונת מצב ברורה ויעילה עבור הבית שלכם על קירותיו. אם אכן ביצעתם את הבדיקה התקופתית שלכם, אין לכם מה לחשוש, צינורות פנימיים לא מתקלקלים סתם כך ולא נסדקים בפתאומיות.
 

צלצלו כבר עכשיו!

 
האינסטלטורים בכחול יגיעו אליכם במרחק קריאה קצר, עם כלי העבודה המתאימים, הכישורים והאיכויות הנדרשות, וכמובן הידע המקצועי הנדרש לאיתור כל תקלה במערכת האינסטלציה הביתית שלכם.

אנו זמינים לקריאות דחופות בטלפון: 050-528-2928