ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
072-3310099
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור נזילות מים בבית

 
 
אנו בארז רובין מתמחים באיתור נזילות באמצעים תרמיים ובאמצעים קונבנציונליים, וחורתים על דגלנו טיפול בבעיות של רטיבות ועובש היישר מהמקור ולא רק בתסמינים. את המאמר שלפניכם אנו מביאים כשירות לפני שאתם קוראים לאיש מקצוע ומספקים לכם כלים לביצוע איתור נזילות בעצמכם.
 
 

נזילה גלויה לעין

 
הנזילה הקלה ביותר לזיהוי היא נזילה גלויה לעין. אם אתם רואים חור בצינור מסוים, הרי לפניכם הנזילה. אם קיימים ברשותכם הידע והכלים לתקן אותה, אתם מוזמנים לעשות זאת בעצמכם, רק אל תשכחו לסגור את ברז המים הראשי המוביל את המים אל ביתכם. איתור נזילות גלויות מתבצע באמצעות ראיה או מישוש, באזורים שאותם לא ניתן לראות אך ניתן להגיע אליהם. אולם לעתים הבעיה לא נגמרת שם.
 

עובש או רטיבות בקירות

 
אם אתם סובלים מרטיבות או עובש בקירות הבית שלכם, כנראה שמדובר בנזילה. אם מדובר בעובש או ברטיבות מתקדמת, סביר להניח שתגלו זאת כשכבר מאוחר מדי, והנזק לקירות ולצנרת עצמה כבר התבצע. בשלבים מתקדמים ביותר ניתן אף לראות קו בצורת צינור של רטיבות בקירות שלכם, וזוהי הדרך הבטוחה והיעילה לזיהוי ואיתור נזילות בקירות הבית שלכם. אם אינכם בטוחים במקור הנזילה, עליכם לקרוא לשירותיהם של אנשי מקצוע שיכולים לבצע עבורכם איתור נזילות שאינן נראות לעין באמצעים מתקדמים כמו מצלמה תרמית. גם אם זיהיתם את הרטיבות או את העובש ועקבתם אחר קו הצנרת הפגום, סביר להניח שבכל זאת תצטרכו לקרוא לאיש מקצוע כדי להחליף את קו הצנרת ולטפל בבעיה שנוצרה.
 

בדיקה שגרתית לנזילות סמויות

 
בבתים ישנים שבהם הצנרת בת יותר מכמה שנים והקירות אינם חזקים כמו שהיו בעבר, מומלץ מאוד לבצע בדיקת איתור נזילות אחת לתקופה. הבדיקה מתבצעת באמצעות מצלמה תרמית שיכולה לזהות נזילות בצינורות ישנים. המצלמה מקבלת גלי חום ומתרגמת אותם לתמונה המאפשרת לזהות את הנזילה באמצעות ההבדלים בחום בין אזורים רטובים לאזורים שאינם רטובים. בדיקה שגרתית יכולה לחסוך לכם כסף רב וטרחה רבה, לפני שיהיה מאוחר מדי.
 

אל תקחו סיכונים, איתור נזילות יכול להציל את הבית שלכם!

 
אם הבית שלכם מועד לסיכוני נזילות, אם הוא ישן והצנרת בו לא חדשה במיוחד ולא שופצה, אל תקחו סיכונים מיותרים שיכולים לעלות לכם כסף רב בבוא הזמן. תמיד קל יותר לתקן נזילה לפני שהיא גדלה וגרמה לנזק רציני בקירות הבית. גם אם העובש כבר התחיל להופיע, אל תתנו לו להתפתח. כבר קרו מקרים בעבר שבהם קירות שלמים בבתים פרטיים הוחלפו כתוצאה מנזקי רטיבות ועובש פנימיים בקירות.

צלצלו אלינו עוד היום ומנעו נזקים כבדים בבית שלכם!
אנו זמינים גם במקרים דחופים שבהם השירות שלנו נדרש במהירות 072-3310099