ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביצוע בדיקת רטיבות ברצפה

 

מדוע עלינו לבדוק האם קיימת רטיבות ברצפה ומתי נצטרך לבצע בדיקה זו?

 
 
רטיבות היא אחד המצבים המרתיעים ביותר שיכולים להתרחש בדירה שלנו. לכאורה, מדובר במצב שהוא אך ורק מפר נוחות – אך למעשה הרטיבות בדירה שלנו, אם אנחנו לא מטפלים בגורם שלה במהירות וביעילות, יכולה לגרום להתפתחות של מצבים מזיקים מאוד שיכולים להיות מפגע בריאותי. אם הרטיבות ברצפה שלנו לא מטופלת במהירות, יכולים להתפתח ריקבון, טחב או עובש, שהם כולם מזיקים לנשימה ולשאיפה, ויכולים אף להגיע למצב של קטלניות כלפי אנשים הרגישים לכך (כמו לדוגמה אסתמטיים). לכן עלינו לבצע בדיקת רטיבות ברצפה בטרם אנחנו נכנסים לדירה חדשה (בוודאי כשמדובר בדירה מיד שנייה), ובנוסף עלינו לבצע בדיקה זו במקצועיות וביעילות ברגע הראשון שבו אנחנו חושדים שיש בדירה שלנו בעיית רטיבות. בעיית הרטיבות ברצפה יכולה להיגרם מפיצוץ צינור, מנזילה בצנרת או מבעיות איטום שונות – וחשוב לאתר את המוקד המדויק של התקלה בכדי לטפל בה במהירות.

 
 

בשביל לבצע בדיקת רטיבות ברצפה עלינו להשתמש בכלים טכנולוגיים מתקדמים

 
  • אחד הכלים המתקדמים והמקצועיים ביותר לביצוע בדיקת רטיבות ברצפה הוא מצלמה תרמית. המצלמה התרמית היא מצלמה שמספקת לנו הדמיית אינפרה אדום של המשטח הנבדק על פי הפרשי טמפרטורה וגלי חום, וממפה עבורנו במדויק את מקור הנזילה בכדי שנוכל לטפל בבעיה זו במהירות וביעילות הנחוצה בטרם היא תתפתח.
  • כלי מתקדם במיוחד לביצוע בדיקות רטיבות ברצפה הוא רדאר חודר קרקע. הראדר הזה ממפה את הרצפה שלנו באמצעות שימוש בגלים אלקטרומגנטיים, וקליטתם חזרה במכשיר ליצירת תמונה מלאה של פני השטח. כך נוכל לאתר במדויק את נתיב הרטיבות ואת מקור הרטיבות והנזילה, גם במצבים סבוכים ועמוקים במיוחד.
 

שירות איתור הנזילות ובדיקת הרטיבות האיכותי ביותר בשוק – אצל ארז רובין

 
ארז רובין מציע לכם שירות מקצועי ומקיף של איתור נזילות ובדיקת רטיבות ברצפה באמצעות מצלמה תרמית, רדאר חודר קרקע ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים אחרים לביצוע משימה זו. בשורה התחתונה, עלינו למצוא את גורם הרטיבות במהירות האפשרית ולטפל בה ביעילות. את זה נעשה רק עם שירות מקצועי ואיכותי כמו זה של ארז רובין.