ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גילוי נזילות

 
 
צוות המומחים של ארז רובין מציעים שירות ייחודי בתחום של גילוי נזילות מים. רק אצלנו תוכלו ליהנות מסל שירותים מקיף הכולל שורה ארוכה של יתרונות:

  • שימוש במצלמה תרמית ברמת הדיוק הגבוהה ביותר בעולם
  • זמינות מלאה של מומחים לטיפול בבעיות רטיבות ונזילות
  • שילוב בין מספר טכנולוגיות לאבחון מדויק של הבעיה
  • רדאר חודר קרקע לאיתור תשתיות בבתים פרטיים
  • ניסיון של עשרות שנים
 
 
גילוי נזילות בצינור מים חמים
 

אנו מספקים שירותי גילוי נזילות ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי, הציבורי והתעשייתי. מאחורינו אלפי פרויקטים מוצלחים שמנעו נזקים בלתי הפיכים לציוד ולרכוש. כל אחד מהעובדים שלנו עובר הסמכה מיוחדת ויודע כיצד להשתמש בכלים מתקדמים. איתנו תוכלו לטפל ברטיבות בתקרה, בקירות חיצוניים ופנימיים וברצפה ללא צורך בשבירת קירות. בנוסף, נשמח לנפק עבורכם דו"ח ממצאים מפורט ולנצל את ההזדמנות כדי לבדוק איטום גגות לקראת החורף.
 
חברת ארז רובין מציעה שירותי גילוי נזילות מים תוך שילוב מספר רב של טכנולוגיות. מטרתנו היא לאבחן בצורה מדויקת את מקור הבעיה. אנו לא מסתפקים רק בטיפול בתסמינים ולכן מבטיחים תוצאות לטווח ארוך. מבחינתנו, שירות מקצועי כולל גם יחס אישי ומציב את האינטרס של הלקוח בראש סדר העדיפויות.

 

בדיקה תקופתית של גילוי נזילות מים

 
עם הצוות שלנו לא תצטרכו לחשוש מנזילה בלתי צפויה בבית או בעסק. אחד מנציגי החברה יגבש עבורכם הצעת מחיר לבדיקה תקופתית, שכוללת סקירה מקיפה והצגת הבדלי טמפרטורות מאחורי הקירות, התקרות והמרצפות. המפה שלנו תעזור לזהות את מוקדי הנזילות הפוטנציאליים וגם לטפל במקור רטיבות קיים.
 
היום כבר אין סיבה להמתין או להסכים לפגיעה באיכות החיים בגלל רטיבות או נזילה. פשוט יוצרים קשר עם המומחים של ארז רובין ונהנים מסל פתרונות מגוון.

 

למה לבצע גילוי נזילות מים דרכנו?

 
רק איתנו תוכלו לבצע גילוי נזילות בסטנדרטים המחמירים ביותר בעולם. ראשית, אנו מבצעים את שירותי האיתור בבתים פרטיים, בניינים משותפים, שטחים ציבוריים ועוד. יש לנו את הרקע ואת היכולת למצוא פתרון לכל בעיה ולהתמודד גם עם נזילות שמקורן חיצוני כמו מי גשמים ועם נזילות שמקורן פנימי כמו תקלה בצנרת המים והביוב.

שנית, רשימת הלקוחות המפוארת שלנו מוכיחה כי מדובר על שירות משתלם במחיר אטרקטיבי. איתנו לא תצטרכו להתפשר על גילוי נזילות מים או להסכים לחיות לצד קירות רטובים, עובש ופטריות. תוכלו לטפל בבעיה במהירות ומבלי לפרוץ את מסגרת התקציב. אנו מבצעים איתור וגילוי נזילות באמצעות מצלמה תרמית אך יודעים גם להשתמש במידת הצורך בקורלטור, גלאי אלקטרומגנטי או רדאר חודר קרקע.
 
רוצים לשמוע פרטים נוספים? לא מצליחים למנוע את הנזילה בחצר? חוששים מקריסה של המרפסת או הגג? מלאו את הפרטים שלכם בטופס יצירת קשר ותקבלו יחס אישי.