ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נזילות מחוץ למבנים

 
נזילות מחוץ למבנים מתבטאות בתוך המבנה עצמו, ויכולות להשפיע על החיים בתוכו. כאשר יש נזילה במבנה יש לבחון מהיכן היא מגיעה ולטפל בה בהקדם האפשרי, כיוון שנזילה שכזו אינה נעלמת לבד. ללא תיקון וטיפול, וכל השהייה בטיפול, המצב עלול להחמיר. הנזילות עלולות להוביל למצב של אי נעימות, קור ואף הצטברות של עובש.
 

נזילה – קצת לא נעים, אך יש פתרון

 
נזילה בבית היא תמיד בגדר חדשות לא טובות. מדובר בהוצאה וטיפול שאף אחד לא מתכנן. אך עם זאת, יש גם חדשות טובות - כיום אין צורך לבצע שיפוץ כללי של הבית על מנת לפתור את הנזילה ולהימנע מהמפגעים, ישנו ציוד מתקדם המאפשר לבצע איתור ממוקד של מקור הנזילה והפחתה בצורה משמעותית של ההוצאות על הטיפול בה.
 

איתור הנזילה

 
ישנן סיבות שונות אשר יכולות להוביל לנזילות מחוץ למבנה, כאשר לפעמים יש יותר מסיבה אחת לנזילה. המקור יכול להיות בעיות בצנרת כמו למשל צנרת ישנה, מתפוררת או רקובה, הוא יכול להיות פיצוץ או סתימה בנקודה מסוימת והוא יכול להיות תוצאה של איטום לא ראוי של המבנה. על מנת לאתר את המקור של הנזילה יש להזמין מומחה בתחום אשר יגיע עם הציוד הנדרש לביצוע המשימה. היום באמצעות מצלמה תרמית ניתן לזהות נזילות מחוץ למבנים ואת המקור המדויק שלהן וכך לחסוך בשיפוץ יקר או בעבודה שאינה נחוצה.
 

כלי עבודה מתקדמים עם בעלי מקצוע מתאימים

 
על מנת לאתר נזילות מחוץ למבנים באופן מדויק ונקודתי יש להזמין בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב באיתור נזילות המים. בעלי המקצוע יגיעו עם מצלמה תרמית ויבצעו הדמיה של הצנרת בקירות, הדמיה תרמית של הרטיבות ויאתרו את מקור הדליפה. חשוב להבין כי המצלמה עצמה נותנת תמונה של הדמיה והיא אינה יכולה לעצור ולהצביע על הנקודה של הדליפה. איש מקצוע אשר יודע לתרגם את הנתונים אותם קיבל מהמצלמה יוכל לתת תוצאות מדויקות למקור. התוצאות של איתור הנזילה מביאים פעמים רבות לחיסכון רב ביצירת תיקון נקודתי במקום שיפוץ מאסיבי ושבירת קירות בעלות יקרה ושלא לצורך.