ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
072-3310099
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור נזילות מים

 

יש כתמי רטיבות על התקרה? אל תחכו לחורף: חייגו 072-3310099 והזמינו את המומחים של ארז רובין כדי לבצע איתור נזילות מים בצורה מקצועית, יעילה ומהירה.

המומחים של ארז רובין יודעים לזהות נזילות מים הנובעות ממגוון רחב של תקלות. כל אחד מהנציגים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם עם סל שירותים בלעדי הכולל:
 
 
איתור נזילות מים
 
  • טיפול בכל סוגי הנזילות
  • איתור מקור הנזילה באמצעות מצלמה תרמית
  • גילוי נזילות ואיטום סדקים, שברים וליקויים
  • טיפול באיטום לקוי בחדרים רטובים, גגות ומרפסות
  • הפקת דוח מפורט על ממצאי הבדיקה
  • מתן המלצות טיפול

היתרון שלנו הוא ריכוז כל המשימות תחת קורת גג אחת. לאחר יצירת קשר עם מומחי החברה כבר לא תצטרכו לסבול מרטיבות בקירות, מתחת לריצוף או מחוץ לבניין. יש לנו את הכלים, את הרקע ואת הניסיון על מנת להעניק לכם יחס אישי מהרגע הראשון ועד תום העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

כל מה שצריך לדעת על איתור נזילות מים

 

איתור נזילות מים נחשב אחת הפעולות החשובות עבור תחזוקת הבית או העסק. באמצעות איתור נזילות ניתן למנוע התפשטות של רטיבות ונזילות, להגן על ציוד ורכוש מפני נזקים בלתי הפיכים וגם לשפר את העמידות של הנכס. איתור הוא שלב חיוני בטיפול בתקלות ובנזילות ולכן רצוי להשקיע בו זמן ומשאבים.

אנשי מקצוע ברמה גבוהה יודעים כיצד לבצע איתור נזילות מבלי להסב נזק לתשתית האינסטלציה, הצינורות, הקירות, הרצפה או המבנים. היום כבר לא צריך לשבור את הקירות או לשאת בהוצאות גבוהות ואפשר לחזור לשגרה במהירות. מעבר לכך, האיתור מתבצע ללא הפרעה לסביבה או לשכנים.

רוצים לקבל הצעת מחיר מיוחדת? צרו קשר עם נציגינו בהקדם!