ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צילום צנרת ביוב

 
 
רוב בעלי הבתים מטפלים בצנרת הביוב רק כאשר היא מתחילה לייצר בעיות. זו טעות משמעותית, שיכולה לעלות בעוגמת נפש רבה וגם בהוצאות כלכליות לא מבוטלות. צנרת הביוב היא אחת המערכות החשובות ביותר בבית. אנו משתמשים בה באופן יומיומי, לצרכים בסיסיים וגם לטובת שמירה על היגיינה, סטריליות ואיכות חיים גבוהה.

לפיכך, אין להקל ראש בצנרת וחשוב מאוד לשמור על פעולות תחזוקה תקופתיות. הפעולה האידיאלית עבור תיקון וטיפול בצנרת מתבצעת באמצעות מצלמה תרמית. צילום צנרת ביוב הוא שירות ייחודי הניתן על ידי אנשי מקצוע מובילים.

 

מהן היתרונות בצילום צנרת ביוב?

 
 
  • זיהוי מהיר של סתימות
  • בדיקת גופים זרים שתקועים במערכת הביוב
  • טיפול בקריסת צינורות ומעיכתם
  • איתור מהיר של שורש הבעיה
  • ביצוע תיקונים מבלי להרוס את הריצוף או התשתית
 
 
 
צילום צנרת ביוב
 
 
 
 
 
 
 

עבודות בתוך מבנים

 
 
 
עוד יתרון של צילום צנרת ביוב בא לידי ביטוי באפשרות לעבוד בתוך מבנים. במקום להסתפק בבדיקה חיצונית של המבנה בלבד, ניתן להזמין אנשי מקצוע כדי לאבחן את הבעיה ולהפיק דוח בדיקה מפורט. פרטים אלו מהווים את הבסיס להמלצות לטיפול ולאחר מכן הם מאפשרים תיקון של הכשל. עבודה בתוך מבנה בשלבים אלו תבטיח שביעות רצון מלאה של הלקוח וגם תחסוך את זמן הטיפול בבעיה.

נציגי ארז רובין – איתור נזילות במצלמה תרמית ישמחו לספק לכם פרטים נוספים על צילום צנרת ביוב. אנו גאים לפתור את כל בעיות הביוב והצנרת, יש לנו ניסיון משמעותי של עשרות שנים ואנו מתחייבים לזמינות של 24 שעות ביממה. הפעילות שלנו היא בפריסה ארצית ודרכנו המקצועיות לא באה על חשבון מחויבות ויחס אישי. חייגו עוד היום לנציגי החברה או צרו קשר דרך האתר ונעמוד לרשותכם בהקדם.