ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רטיבות בקיר חיצוני

 
 

דברים שחשוב לבצע לפני רכישת נכס

 
לפעמים אנו מקבלים סימנים ולא יודעים מה לעשות איתם, בעיקר בגלל שאנו לא יודעים שהם סימנים. סימני לאסון, סימנים למשיכה מבן זוג פוטנציאלי, לא פשוט לקלוט סימנים כאלו ויש סיבה מדוע אנו נשארים אליהם אדישים. סימני רטיבות על הקיר לעומת זאת, הם סימנים ברורים שמחייבים אתכם לפעול.
 

איך מזהים רטיבות בקיר?

 
 
  • זה יכול לקרות לכל אחד בכל יום, באופן מפתיע ובלי כל נזק שיצרתם בעצמכם. אתם כבר תקופה ארוכה מרגישים שבחדר השינה שלכם משהו קורה. אתם לא מצליחים להבין מה זה בדיוק, אך אתם מתחילים להרגיש שהאווירה משתנה. הכול נעשה מעט יותר קריר ולעתים יש ריח מעט מוזר. הגיע הזמן לגלות מה בדיוק קורה בחדר וכשאתם מחליטים לבדוק האם יש משהו מאחורי הארון אתם מגלים שזהו הקיר הגדול שמלא ברטיבות. סימני רטיבות כאלו אמורים להסביר לכם מה השלב הבא שלכם, והוא קריאה למאתר נזילות מקצועי שיפתור את המצב העגום אליו נקלעתם.
 
 

מדוע רטיבות בקיר מסוכנת?

 
  • רטיבות בקיר היא אף פעם לא דבר טוב בגלל שלל סיבות כאשר הסיבה הראשונה היא הכי ברורה: יש לכם נזילה. הנזילה הזו מבזבזת לכם מים ומעבר לחיסכון במים שאופף את מדינת ישראל כבר שנים, חשבון המים שלכם יהיה נפוח וכך גם התשלום שתצטרכו לשאת כשיגיע הזמן לשלם. איש לא יתחשב בכם בכך שזו הייתה נזילה ואם לא תגלו את זה בזמן תגלו שהנזק יכול להגיע למימדים גדולים מאוד.

  • רטיבות יכולה לגרום לקיר להתפורר. אמנם קיר הבית נראה חזק ויציב אך תזכרו שמדובר במים, שיכולים לחצוב באבן הכי חזקה שיש. כעבור זמן מה המים יצליחו לפורר את המרקם החזק של הבטון ושל הלבנים והקיר שלכם לא רק ייפגע אסתטית אלא גם יהיה לא בטיחותי. אחרי הזנחה וחוסר תחזוקה למשל שנים יש סיכוי שהקיר שלכם יהווה מפגע בטיחותי אמיתי.

  • הפגיעה הבריאותית קיימת גם היא. אמנם לחות יש בכל מקום במדינה אך לחות בקיר זה כבר סיפור אחר. חיידקים ועובש יכולים להתפתח בתנאי לחות כאלו ואם זה יהיה בקיר בחדר השינה שלכם, זה אומר שמבחינה תברואתית לא מדובר בחדר הכי בריא שיש. ניקוי העובש לא יעזור לכם כי הוא יחזור שוב ולכן יש צורך לפתור את הנזילה מהר.

  • הפגיעה האסתטית היא אולי הגדולה מכול. זה בסופו של דבר מה שמפריע לאנשים שכבר מזמן נטשו את הבריאות שלהם או את המחשבה לטווח הארוך. אם לא תטפלו בנזילה בזמן הפגיעה תמשיך לגדול עוד ועוד והקיר יהיה רבה יותר מכוער ממה שהוא עכשיו. צביעה מודגשת לא תעזור בכלל וזו הלחות והרטיבות שמהן תצטרכו להיפתר.
 
 

מאין מגיעה הרטיבות?

 
רטיבות בקיר החיצוני יכולה להגיע ממספר מקומות. ראשית, יכול להיות שזהו האיטום החיצוני שהיה לקוי. מי גשמים ומים שמצטברים על הגג יכולים לחלחל עד לקיר ויכול להיות שהאיטום שלכם היה לקוי מלכתחילה או שהוא פשוט מיושן והיה צריך לעבור חידוש. גם מים מהקיר הפנימי שלכם, כמו למשל משטיפת הבית או ניקיון, יכולים לגרום לקיר לספוג רטיבות. אחד המקרים הנפוצים ביותר היא נזילה מהצנרת הפנימית בגלל שחיקה של נזקי הזמן.

 

כיצד מטפלים ברטיבות?

 
כדי לפתור את המקרה כמה שיותר מהר חשוב לקרוא למאתר נזילות. רק בעל מקצוע מומחה מעולם האינסטלציה יוכל לפתור את המקרה בלי לחצוב בקיר ובלי לבזבז זמן מיותר. באמצעות מצלמה תרמית ניתן לגלות בדיוק מהיכן הרטיבות שיש בקיר ועד כמה הבעיה חמורה על ידי אזורי הלחות שקרים בצורה ניכרת מהאזורים שאינם לחים, מה שבולט מאוד במצלמה. כך גם ניתן לדעת בדיוק של סנטימטרים מהיכן הנזילה, במידה ויש.


לאיתור רטיבות עם המומחים של ארז רובין צרו עמנו קשר כעת -
050-528-2928