ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

איתור דליפות מבריכות שחייה

בריכות שחייה הן למעשה מאגר מים אותו אנו יצרנו. המטרה של הבריכה היא לשמש אותנו בצורה הטובה ביותר ולשמור על המים אשר נמצאים בתוכה כך שהמים ישמרו בפנים, האנרגיה שאנו מוציאים על ההפעלה תהיה בעלת נצילות מקסימלית וכן הסביבה לא תינזק. עם זאת, ישנם מצבים שונים בהם אנו מגלים כי למעשה יש דליפה בבריכה או בצנרת אשר מובילה מים לבריכה. כיוון שתיקון של בריכה שלמה הוא יקר מאד, עלינו להיות ממוקדים ולבצע איתור דליפות מבריכות שחייה אשר יאתר לנו באמצעות רדאר חודר קרקע את הנקודה המסוימת ממנה מתבצעת הדליפה.

מצלמות ביוב להדמיה

הדליפה של הבריכה יכולה להסב לנו נזק גדול מאד ויש לאתר אותה ולטפל בה בהקדם האפשרי. על מנת לאתר את המקור של הדליפה עלינו להשתמש אך ורק בציוד מקצועי כמו רדאר חודר קרקע. הרדאר מבצע הדמיה של שינויי הרטיבות, וכך הוא יכול לתאר לנו היכן יש את הדליפה עצמה. המכשור המתקדם בתחום כולל גם מצלמות ביוב אשר מתאימות לקוטרים שונים, ומבצעות גם הן הדמיה של השטח והשינויים בו.

איתור נזילה בבריכה

מכשיר נוסף הוא המצלמה התרמית אשר מתאימה לצנרות המים, אשר מטרתן להכניס מים לבריכה או להוציא ממנה מים. כל המכשירים השונים עוזרים לנו לבצע איתור דליפות מבריכות שחייה על ידי הדמיה של המצב הקיים. השינויים בהדמיה יסמנו לרוב שזהו המקום הפגוע ובו עלינו לטפל. ההדמיה יכולה לחסוך לנו משאבים רבים בהפעלת בריכה דולפת ומשאבים רבים בתיקון הדליפה.

אנשי מקצוע מיומנים לעבודה

על מנת לבצע איתור דליפות מבריכות שחייה עלינו להחזיק בציוד המתאים והמשוכלל ביותר אך גם באנשי מקצוע אשר יידעו לקרוא את התוצאות של ההדמיה. המכשירים השונים אותם מכניסים לבריכה צריכים לדמות את כל החלקים שלה בצורה הברורה ביותר ועדיין הם לבד לא יוכלו להגיד לנו היכן לטפל. איש מקצוע אשר מומחה באיתור דליפות יוכל לזהות על פי ההדמיה את המקור האחד אשר גורם לבעיה וכך לאפשר לבעלי הבריכה לבצע תיקון מדויק ונקודתי שאינו כולל פעולות יקרות שלא לצורך.

תפריט נגישות