שירות בכל הארץ

איתור ותיקון נזילות מים

המומחים של ארז רובין מספקים כבר שנים ללקוחות מרוצים שירותי איתור ותיקון נזילות מים, שירותים מתקדמים ואיכותיים שמאפשרים איתור מהיר ויעיל ותיקון איכותי בטכניקות אל הרס מתקדמות. אין צורך להרים את הבלטות בבית או לשבור קירות, כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולראות איך אנו מטפלים בבעיית הנזילה והרטיבות שלכם בצורה קלה, פשוטה ומהירה, ללא עיכובים וללא דיחוי, באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ובשירות אדיב ומהימן.

איתור נזילות ביתיות

איתור ותיקון נזילות מים בבתים פרטיים מתאפשרים בזכות מערכות תרמיות חדשניות שבהן אנו עושים שימוש. המערכת פועלת על עיקרון של מצלמה תרמית והדמיה ממוחשבת המציגה את הפרשי הטמפרטורות בין אזורים רטובים לאזורים שאינם רטובים. באמצעות הדמיה ממוחשבת זו ניתן לבצע איתור מהיר ויעיל של נזילות ביתיות, גם במקרים שבהם העובש עוד לא נתן את אותותיו ובמקרים שבהם האיתור אינו יכול להתבצע בדרכים קונבנציונליות.

תיקון נזילות ביתיות

אנו מבינים שהרס של קירות או הרמה של רצפות בבתים פרטיים הם עניין לא נעים. מאחר שהבית שלכם הוא המקדש שלכם, המקום הבטוח עבורכם שבו אתם חיים, אתם וילדיכם לא יכולים לפנות סתם כך את הבית לצורך תיקונים מקיפים, וגם שהות ארוכה של אנשי מקצוע בביתכם עלולה להפריע לשגרת החיים היומיומית בבית.

בדיוק בשל כך, השירות שלנו מאפשר לכם להימנע מהרמת רצפות, שבירת קירות או הרס של יסודות הבית, גם לאחר שהנזק מהנזילה כבר נגרם. בזכות איתור יעיל וממוקד ובזכות הפקת דו"ח איכותי ומפורט לאחר ביצוע האיתור, אנו מבצעים עבודת תיקון מקיפה מהמקור באמצעות טכניקות המונעות הרס. איתור נזילות מים הם מומחיות רבת שנים שאותה אנו מטפחים, בזכות טכנולוגיה חדישה הזמינה כיום, ובזכות מקצועיות מתקדמת שאנו צוברים כתוצאה משנים ארוכות של שירות איכותי, יעיל ומסור.

איתור ותיקון נזילות מים תעשייתיות

במוסדות, מפעלים, צנרת ביוב ומבנים גדולים, נדרשים אמצעים מתקדמים ומסיביים יותר ממצלמה תרמית יחידה ופשוטה. לעתים יש לערוך דו"ח מקיף לביצוע איתור ותיקון נזילות מים תעשייתיות, עבודה הדורשת מקצועיות ומיומנות רבה. אנו בארז רובין מבצעים שירותים מתקדמים בתחום איתור ותיקון של נזילות מתקדמות במבנים ציבוריים, תעשייתיים ובמערכות ביוב. ברשותנו האמצעים הטכניים המתקדמים ביותר וכן ידע רב שאותו מחזיקים אנשי הצוות המיומנים שלנו אשר הופך במהרה לפתרונות איכותיים ויעילים.

להזמנת מאתר נזילות צרו קשר עכשיו

בין אם אתם זקוקים להדמיות תרמיות של מרפסות, רצפות חדרים או של מערכות ביובים ומפעלים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באופן מיידי. במקרים דחופים אנו מעמידים לרשותכם את מוקד החירום שלנו בטלפון 050-528-2928. אם אתם מעוניינים שנחזור אליכם, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר ונציגינו יטפלו בקריאתכם בהקדם האפשרי.

תפריט נגישות