ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

בדיקת לחות מתחת לריצוף

היה לכם הצפה בבית ותיקנתם? הקירות עוד רטובים? זה לא הכל.
ככל הנראה שיש מים כלואים מתחת לריצוף שלכם, אי טיפול בבעיה יכול לגרום לעובש בקיר.

  • ברשותנו מכשור לבדיקת לחות וייבוש תת-רצפתי ולאיתור חריגות לחות המאפשר לבדוק חשד לרטיבות מתחת לריצוף, מבלי לפגוע בו. באמצעות קידוחים זעירים בקוטר של כ- 5 מ"מ בחריצים של נקודת ההצטלבות בין המרצפות (ברובה). כך ניתן לקחת דגימות מהחול הקיים מתחת לריצוף.
  • המכשיר מבצע בדיקה מדויקת וקובע את מידת הלחות הקיימת מתחת לאריחי הרצפה (או בקיר), כך נוכל לאתר במדויק את נתיב הרטיבות ואת מקור הרטיבות והנזילה, גם במצבים סבוכים ועמוקים במיוחד.
  • הלחות הכלואה עלולה ליצור נזקים קשים במבנה, למשל: עובש, כתמים בריצוף, קילופי צבע וטיח, ריקבון משקופים ועוד..
  • התוצאות המתקבלות קבילות בתביעות נזיקין בבתי המשפט ומול חברות הביטוח השונות ובסיום הבדיקה תקבלו דוח המשמש לחברת הביטוח.
איתור נזילות

מה קורה אם לא מבצעים בדיקת רטיבות ברצפה?

אם האיתור נזילות ברצפה שלנו לא מטופלת במהירות, יכול להתפתח ריקבון, טחב או עובש, שהם כולם מזיקים לנשימה ולשאיפה. לכן עלינו לבצע בדיקת רטיבות ברצפה ברגע הראשון שבו אנחנו חושדים שיש בדירה שלנו בעיית רטיבות. בעיית הרטיבות ברצפה יכולה להיגרם מפיצוץ צינור, מנזילה בצנרת או מבעיות איטום שונות – וחשוב לאתר את המוקד המדויק של התקלה בכדי לטפל בה במהירות.

איך מתמודדים עם רטיבות מתחת לריצוף?

  • סיטואציה רטיבות מסוכנת ובעלת משמעויות רבות לחיי הבית שלנו. הנזק שרטיבות מתחת לריצוף יכולה לגרום בבית שלנו הוא נזק רב, החל מנזקי רכוש ופגיעה ברהיטים ובמכשירי חשמל בבית שלנו בשל חדירת המים, וכלה בפגיעה בתשתיות הבית עצמן.
  • לכן חובה לטפל בכל בעיה של רטיבות רצפתית כמה שיותר מהר בין אם מדובר בבעיה שקשורה לצנרת הבית שלנו ולדליפה ממנה ובין אם מדובר בבעיות איטום שונות שגורמות לחדירת רטיבות מתשתיות הדירה.

מה עושים?

אפיון מהיר של התקלה – כל עוד אנחנו לא יודעים בדיוק היכן נמצאת התקלה מתחת לרצפה שלנו, אנחנו יכולים לעמוד בפני תהליך ארוך ומסובך מאוד של פירוק הרצפה ושל הרמת תשתיות רק בשביל להגיע לנקודה שבה אנחנו צריכים לטפל בתקלה.

  • בשביל להימנע מתהליך זה יש לבצע איתור רטיבות, באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים כמו מצלמה טרמית או קרני אינפרא אדום, וכך נוכל לדעת בדיוק מהו מוקד התקלה ולטפל בה במהירות האפשרית.
  • לאחר אפיון מדויק של מוקד הרטיבות נוכל לתת דעתנו לטיפול בתקלה שגורמת לו.

זכרו – בשביל לטפל בתקלה שגורמת לרטיבות בצורה האיכותית ביותר נצטרך לאתר אותה במקצועיות

בכל הנוגע לתקלות רטיבות מתחת לריצוף: המפתח לטיפול יעיל הוא תמיד בזיהוי מהיר, מקצועי ואיכותי של מוקד הרטיבות וסיבת התקלה!
צרו קשר עם ארז רובין שיאפיין בדיוק את מוקד הרטיבות שלכם, בתום הבדיקה והצאת דוח הנזקים, ניתן לבצע ייבוש תת רצפתי בטכנולוגיה מתקדמת, וללא צורך בפירוק הרצפה.

תפריט נגישות