ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

איתור נזילות בנתניה

יש לכם סימנים של רטיבות ועובש בקיר? חשבון המים שלכם גבוה מהרגיל? כנראה שיש לכם נזילה בבית. צוות המומחים של ארז רובין מבצע איתור נזילות במצלמה תרמית ללא שבירת קירות או הרמת מרצפות גם לאחר נזילות קשות וחמורות.
במידה ואתם חושדים שיש לכם נזילת מים , חשוב לברר את הנושא בצורה יסודית כמה שיותר מהר. לא פעם אנשים מגלים כי יש להם בעיה של רטיבות. זו יכולה לנבוע בגין חלחול של מי גשמים מגג המבנה פנימה, בגלל נזילה בצינור תקול או בגלל בעיה בחיבורים בין הצינורות. חשוב לטפל בנזילה במהירות האפשרית ולמנוע נזקים מצטברים.

מה החשיבות של איתור נזילת מים בנתניה מוקדם?

יש תקלות שניתן להמתין איתם, אבל יש אחרות המחייבות טיפול מהיר ככל האפשר. איתור נזילות מים בנתניה זו הינו אחד השירותים הדחופים ביותר, כיוון שכל נזילה בתחילת דרכה הינה מינורית ואולי כמעט בלתי מורגשת. אבל ההמשך עלול להיות חמור ממש כי הנזקים שהמים יכולים לחולל עלולים להיות משמעותיים מאוד. המים ממשיכים לחדור ולחלחל, הם מרטיבים אזורים שחייבים להיות יבשים, עומדים במקום ואז נוצרים בקטריות ועובש וכן הלאה, כך שאיתור מוקדם ככל האפשר הינו ערך בסיסי.

איתור נזילות מים בנתניה

מניין לי לדעת שצריך לבצע איתור נזילות בנתניה?

לעיתים אנשים מגלים מאוחר מאוד כי יש נזילה, הם לא היו ערניים מספיק כדי לזהות שקיימת נזילה וכמו שבענייני בריאות כולנו יודעים שערנות יכולה להציל חיים, כך גם לעניין הרטיבות – הערנות יכולה למנוע נזקים ולהפחית. לכן חשוב לשים לב לסימנים שעשויים להעיד כי קיימת נזילה:

  • צריכה מוגדלת – אם אתם מגלים שבחשבון המים חויבתם על צריכה מוגדלת בלי שיחול שינוי משמעותי בשימוש או במזג האוויר, חשוב לבדוק מה מקור השימוש הזה. במקרים רבים זה עלול להיות נזילה של מים שצורכת לכם מים בלי שתדעו על כך.
  • כתמי מים – נזילה בקירות או בתקרה עלולים לספר על עצמם באמצעות כתם שמתגלה. זה יכול להיות כתם חסר צבע או כתם צהוב / חום.
  • ריח טחב – במידה ואתם חשים בריח של טחב באזור מסוים, זה יכול לאותת על נזילה שנוצרה במקום ומאפשרת חלחול של מים במקום.

מה קורה אם לא מטפלים בנזילה בנתניה בהקדם?

במידה ולא מטפלים בנזילה בהקדם, הדבר עלול לעלות לנו ביוקר וזאת מחמת כמה סיבות:
✔️ ראשית בגלל שנזילה שאינה מטופלת לא פותרת את עצמה, הכוונה שהמים ממשיכים לנזול ללא שליטה שלנו. אם אלו מים לפני צריכה אנחנו משלמים על כמויות גדולות של מים ללא שיהיה בהם כל שימוש מועיל.
✔️ שנית, מים שמטפטפים במקומות שצריכים להיות יבשים בתכלית גורמים לנזקים של ממש. כלומר, הם מגיעים לשכבות עמוקות יותר בקירות, מפתחים עובש וריחות לא נעימים, ועלולים לגרור צורך בשיקום יסודי של המבנה, דבר שכרוך בעבודה רבה וכן בעלויות בלתי מבוטלות כלל.

תפריט נגישות