ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איתור נזילות בראשון לציון

 
 
 
סובלים מנזילה בבית? רטיבות בעסק? במשרד? חשוב לדעת – יש לטפל בעניין בהקדם האפשרי כדי למנוע החמרה של המצב. נזילות צוברות נזקים ומחמירות עם כל שעה שחולפת.
כל יום שעובר, כל שבוע שהנושא לא מטופל – מחמירים את הבעיה. כדאי לפנות בהקדם האפשרי לאיש מקצוע שיאתר את הנזילה ויטפל בה כנדרש. אנחנו מזמינים אתכם לקבל את השירות הטוב ביותר על ידי אנשי מקצוע מובילים בענף. וזאת באמצעות מכשור מתקדם ואיכותי ביותר שנועד בדיוק עבור מטרות שכאלו.
 
 
 

כיצד אנו מבצעים איתור נזילה?

 
תהליך של איתור נזילה הינו תהליך פשוט, ואם אתם חוששים מהרס, חציבה ולכלוך, כדאי שתרעננו. כל המושגים הללו היו נכונים בעבר, אז לא הייתה ברירה אלא לנסות לחפש מפה ומשם כדי לאתר את הנזילה. אבל כיום, הדבר פשוט יותר במיוחד אם אתם פונים לחברה מקצועית שמאובזרת בציוד מקצועי לאיתור נזילות במצלמה תרמית לאתר את מוקד הנזילה ביעילות.
 
 
איתור נזילות בראשון לציון
 
 

כיצד מאתרים נזילה במצלמה התרמית?

 
המצלמה התרמית הינה כלי ייעודי שהמטרה שלה היא לזהות רטיבות או לחות באזורים שאי אפשר לראות אותם בעין. לדוגמה, בתוך הקיר. כמו כן ניתן לצלם קווי ביוב ולזהות מה מתרחש מתחת לפני השטח בעזרת סיב אופטי. המצלמה מציגה מול איש המקצוע את הנעשה בעובי הקירות. כך שאין צורך לחצוב ולשבור כדי לגלות את מקום הנזילה, אלא מזהים בצורה חיצונית את הנעשה בפנים, ומסיקים את המסקנות המתאימות לגבי התיקון הנדרש.
 
 

דו"ח מפורט בסיום העבודה

 
לאחר סיום מלאכת איתור הנזילה מקבל הלקוח דיווח מפורט שבו רשום בדיוק מה המצב ומה גורם הרטיבות. דוח זו קביל מול גורמים שונים ויכול להביא תועלת מול חברות ביטוח, גורמים חיצוניים או גורם מזיק שאמור לקחת אחריות על הנזק. כמו כן ניתן לגשת עם הדוח הזה אל אינסטלטור על מנת לבצע את התיקון בצורה יסודית לפי הצורך והעניין. וכך להבטיח כי העבודה תתבצע ביעילות מקסימלית ובלי בזבוז משאבים ויצירת לכלוך מיותר.
 
 

איך למצוא מאתר נזילות בזול?

 
חושבים ללכת על ההצעה הזולה ביותר? כדאי שתחשבו על כך שוב, יש תחומים בהם הזול הוא בסופו של דבר יקר מידי. כי אם איתור הנזילות אינו מתבצע בצורה יסודית, ויש נזילה שלא זוהתה או שמאתר הנזילות לא מכליל במחיר את הדיווח הכתוב או כל פרט בעל חשיבות אחר, אתם בסופו של עניין יוצאים ביוקר.
מה שנכון זה למצוא מאתר נזילות מקצועי שיש לו הבנה רבה וניסיון עשיר בתחום לאיתור יסודי ומענה מקיף לבעיה.

ארז רובין מומחה לאיתור נזילות בראשון לציון והסביבה ישמח לתת לכם מענה מקיף לבעיה!
קבלו הצעת מחיר משתלמת לאיתור נזילות מקצועי ומהיר!