ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

איתור נזילות מים בתל אביב

רטיבות זו תופעה שאפשר להגדיר אותה כאסון למבנה כאשר היא מגיעה למקומות בהם אינה אמורה להיות. כך שאם יש פיצוץ בצנרת או נזילת מים – חשוב לטפל בכך בהקדם האפשרי. ככל שנקדים לטפל בתופעה כך נוכל לפתור את העניין במהירות גדולה יותר ולמנוע נזקים והחמרה של המצב.

מה קורה אם לא מאתרים נזילה בתל אביב בהקדם?

אם ידוע לכם שקיימת נזילה במבנה, אך אתם זונחים את העניין ולא מטפלים בכך במהירות הנדרשת, הדבר עלול לעלות לכם ביוקר. שכן המים ממשיכים לחלחל. הגורם אינו נפתר מאליו. אך הרבה מעבר לכך – המים נמצאים במקום ומחלחלים לשכבות עמוקות יותר בקירות או ברצפה. בהדרגה מתפתח עובש, ריחות לא נעימים, טחב ועוד נזקים חמורים. את מקור הנזילה יהיה צורך לתקן במוקדם או במאוחר. אך אם נעשה זאת בהקדם, הרי חסכנו לעצמנו התעסקות סביב שיקום הנזקים. ואם נדחה זאת – נצטרך לטפל גם במקור הרטיבות וגם בתוצאות. לא חבל? 🙁

איתור נזילות מים בתל אביב

איך לדעת אם צריך לבצע איתור נזילות מים?

אם חשוב לנו להיות בטוחים שהנזילה מאותרת בהקדם האפשרי, הדבר הנכון הוא לפנות אל חברה המספקת שירותי איתור נזילות. וזאת מיד כאשר מתברר כי קיימת נזילה כלשהי במבנה. האיתות לכך יכול להיות ריח של רטיבות, כתם על קיר או צריכה מוגזמת של מים מעבר למה שאתם משתמשים בפועל. במידה ונתקלתם באחת מהתופעות הללו, הדבר הנכון יהיה לפנות אל אנשי מקצוע על מנת לערוך את הבדיקה הנדרשת. המטרה היא כמובן – לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה בהתאם לצורך.

האם איתור נזילות בתל אביב זה תהליך שכולל הרס?

לא. בעבר כל פעולה של איתור נזילה הייתה כרוכה בעבודה רבה, בהרס או בלכלוך. שכן כדי לאתר את המקור היה צורך לנחש ולקדוח, לחצוב ולהרים רצפות, עד שאתרו את מקור הנזילה. אבל כיום כל התהליך הזה לגמרי מיותר, שכן יש בידי המומחים בענף מכשור מתקדם וייעודי המאפשר להסיק מסקנות לגבי הלחות הקיימת בעובי הקירות בלי לחצוב ובלי לגרום לשום הרס.

הפתרון המומלץ - איתור נזילות מים במצלמה תרמית

המצלמה התרמית מאפשרת לזהות מהו המקום המדויק בו יש מידה רבה של לחות שאיננה רצויה. המצלמה מאפשרת לקבל מידע מדויק לגבי הנעשה בקווי ביוב, במבנים ובכל מקום בו יש צורך לקבל תמונה מלאה על הנעשה במקום בו אין אפשרות לגשת פיסית, אך חשוב לראות מה נעשה בשטח.

לאיתור נזילה מהיר בתל אביב פנו אלינו

איתור נזילות מים עושים אצל רק המומחים בתחום! רוצים להיות בטוחים שהנזילה מאותרת במהירות וביעילות, בלי לבזבז זמן יקר?צרו קשר עם ארז רובין – המומחה לאיתור נזילות בתל אביב והמרכז 🙂

תפריט נגישות