ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

איתור נזילות סמויות

מהי נזילה סמויה ומדוע חשוב לטפל בה בהקדם האפשרי?

  • נזילות סמויות הנן נזילות אשר מתרחשות במקום בו בלתי אפשר להבחין בהן ישירות, לרוב באופן תת קרקעי.
  • למצב של נזילה סמויה עשויים להוביל מגוון ליקויים, החל מפגמים או התיישנות במערכת הצינורות של הנכס בו אתם מתגוררים, וכלה בסדקים בעבודת האיטום.
  • נזילות מסוג זה עשויות לגרום לנזק רחב היקף לתשתיות של הנכס, וכך להוביל להתפתחותם של ליקויים נוספים שידרשו בהמשך תיקון והחלפה.
  • הסיבה המרכזית לטפל בהקדם האפשרי בנזילות סמויות, הנה כדי לחסוך בכסף רב – כל עוד הנזילה מתרחשת הצרכן משלם על המים שמתבזבזים בה מבלי שעשה בהם שימוש.
  • איתור נזילה סמויה על ידי בעל מקצוע אמין ומנוסה יוכל לסייע לכם בצמצום הנזק וההוצאות הכספיות.
איתור נזילות סמויות

מה חשוב לדעת בעניין איתור נזילות סמויות בבית?

  • הכרת הסימנים המקדימים מסייעת לזיהוי מהיר – באמצעות מתן תשומת לב למספר סימנים מקדימים פשוטים, תוכלו לזהות את קיומה נזילה סיומה בנכס שלכם ולטפל בה בהקדם. נזילה סמויה מובילה לעיתים לירידת לחץ מים בברזי הבית, לזינוק חד בגובה חשבונות המים אליהם אתם מורגלים, וכן ליציאת מים עכורים מן הברז. כאשר הנזילה קיימת זמן רב היא אף עלולה להוביל לרטיבות בקירות הבית ולהופעתו של טחב – בהם כבר יותר פשוט להבחין. בעל מקצוע יוכל לאשש את החשד שלכם באמצעות כלים ייעודיים לאיתור נזילות סמויות.
  • איתור נזילה סמויה מתבצע בכלים החדשניים ביותר – כדי להצליח לזהות נזילות סמויות שטרם נתנו את אותותיהן המובהקים בקירות הבית, חברות המציעות שירות זה עושות שימוש בכלים ובטכנולוגיות החדשניים ביותר. תהליך איתור נזילה מתבצע בעזרת מצלמות תרמו-גרפיות אשר יכולות להצביע גם על נזילות תת-קרקעיות. כך ניתן לזהות באופן נקודתי את מיקום הנזק, מבלי לערוך תיקון מקיף בכלל מערך הצנרת של הנכס.
  • כיצד מתוקנת נזילה סמויה שזוהתה? לאחר שהמומחה הצליח לאתר את הנזילה, עליו להציע את הפתרון היעיל והמדויק ביותר לתיקון הנזק. דרך תיקון נפוצה כוללת שימוש בבלון מנופח בלחץ ברומטרי, ליצירת מעין תחליף לצינור התקול באמצעות הצבת צינור פנימי חלופי בתוכו.

איתור נזילה סמויה יחסוך לכם הרבה כסף!

איתור נזילה סמויה בנכס שלכם איננו רק עניין של אסתטיקה ונזק אפשרי שייגרם לקירות ולרצפות של הבית. כל עוד קיימת נזילה סמויה בנכס, היא מובילה לבזבוז מים אדיר אשר סמוי מן העין שלכם. תיקון הנזילה יסייע לכם לצמצם את ההוצאות על חשבון המים שהתנפח, וכך לחסוך כסף רב מדי חודש.

בנוסף, ככל שתקדימו לתקן את הנזילה לפני שתגרום לנזק היקפי נוסף לצנרת או לתשתיות הבית – כך תצמצמו את ההוצאות הכספיות הנלוות לתיקונים רבים נוספים שעלולים להידרש בהמשך. לרוב, רשויות המים אינן מאפשרות מתן החזר כספי על כסף ששילמתם לשווא בעקבות מצב של נזילה סמויה שלא תוקנה בזמן – כך שמומלץ לדאוג לכך בהקדם האפשרי. ארז רובין – מומחה איתור נזילות מים יסייע לכם באופן אמין ומקצועי לכל אורך הדרך – החל מזיהוי הנזילה הסמויה ועד תיקון הליקויים והפגמים שהובילו אליה.

תפריט נגישות