ארז רובין- איתור נזילות
שירות בכל הארץ

בדיקת איטום גגות

מדי שנה, במהלך עונת החורף, אלפי ישראלים המתגוררים בקומות העליונות מנסים להבין כיצד ייתכן שהתקרה שלהם משנה גוון לשחור, או מדוע הגג דולף. בדרך כלל הפליאה גדולה במיוחד לנוכח העובדה שבחורף שעבר לא הייתה שום בעיה של רטיבות, לחות או עובש. ובכן, במידה ואתם מזדהים עם תחושת הבעתה שאוחזת בכל אותם דיירים, נראה שהגיע הזמן לדבר על בדיקת איטום גגות ועל כך נאמר – "יפה שעה אחת קודם".

החשיבות של בדיקה לפני החורף

אין ספק שהדרך היעילה ביותר לבצע בדיקת איטום גגות היא פשוט להמתין לחורף ולראות האם מי הגשמים מצליחים למצוא את דרכם לתקרה במקרה הטוב, או לרצפה במקרה הרע. עם זאת, במידה ואתם לא מעוניינים להיזכר בתחום האיטום רק כשטיפות הגשם יטפטפו עליכם מהתקרה, אלא מעוניינים להקדים תרופה למכה, מומלץ ביותר שתדאגו לבצע בדיקת איטום לפני תחילת הגשמים. מאחר ואת עבודות האיטום לא ניתן לבצע כשהגג רטוב, הרי שיש להתכונן למשימה זמן רב מראש, כשמזג האוויר עדיין מאפשר זאת.

כיצד מתבצעת הבדיקה?

עד לפני זמן לא רב, הדרך היחידה בה ניתן היה לבצע בדיקת איטום לגגות הייתה לסתום את כל פתחי הניקוז, להציף את שטח הגג בכמות הגונה של מים ולקוות לטוב. כפי שניתן להבין, בדיקה מתבצעת באופן הזה דורשת השקעה של משאבים רבים: הוצאה כספית, בזבוז מים, ברמת הסרבול של הבדיקה וכמובן במשך הזמן שבו היא מתבצעת.

החדשות הטובות הן שכיום, הודות לטכנולוגיה המודרנית, ניתן לבצע בדיקת איטום גגות בקלות, ביעילות ומבלי לבזבז טיפה אחת של מים. כל מה שיש לעשות הוא רק ליצור קשר עם חברה מקצועית העושה שימוש במצלמה תרמית – ובזה נגמר הסיפור, פחות או יותר. המצלמה התרמית מאפשרת לזהות הפרשי טמפרטורה קטנים במיוחד העומדים על פחות מעשירית המעלה, וכך לזהות כשלים או נקודות חולשה במערכת האיטום של הגג.

כיצד מתבצעת הבדיקה?

במידה ואתם מעוניינים לוודא כי החורף הקרב ובא יהיה יבש מתמיד, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של חברת ארז רובין, המתמחים באיתור רטיבות ונזילות וביצוע בדיקות איטום באמצעות מצלמה תרמית. לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ באפשרותכם להתקשר לטלפון מספר 050-528-2928 או להשאיר את פרטיכם באתר ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

תפריט נגישות