ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דוח איתור נזילות

 
 

איתור נזילות מים בתקרה ובקירות מבעוד מועד יכול לחסוך לכם כסף רב

 
 
גשמי החורף הרבים מביאים עמם את אחת הרעות החולות של בעלי הבתים ושוכרי הדירות – נזילות מים חמורות מהתקרה ומהקירות. גם בעיות אינסטלציה בבניינים רבי קומות עשויה לגרום לבעיה דומה. את הסימנים המוקדמים של נזילות מים לעיתים קשה לזהות, ואם מחכים עד שהללו מתפשטות ומחמירות – כך נדרשים גם לשלם כסף רב יותר על תיקון הנזק בהמשך. בעזרת דוח איתור נזילות תוכלו לבצע הערכה מקיפה של פוטנציאל הנזילות הקיים כיום בנכס שלכם, ולחסוך הוצאות כספיות כבדות בעתיד.
 
דוח איתור נזילות
 
 

מה כולל דוח איתור הנזילות של ארז רובין?

 
 
  • פירוט נזילות וליקויים בנכס – במסגרת הדוח ניתן יהיה למצוא פירוט נרחב של כל סימני הנזילות הקיימים כיום בנכס, תוך ציון ואכוונה למקום המדויק בו הם מצויים.

  • הצעות לשיטות כיצד לתקן את הנזילות – מטרת הדוח הנה לסייע לכם בזיהוי הליקויים הקיימים בנכס, ובמציאת פתרונות הנדסיים הולמים ומשתלמים. דוח איתור נזילות מקצועי הנו כזה הכולל מלבד הצבעה על הבעיות גם הצעות כיצד לפתור אותן.

  • אומדן עלויות הגון ומציאותי – כדי שתוכלו להיערך לתיקון הליקויים, אנו מקפידים לכלול בדוח גם אומדן אפשרי לעלויות הצפויות של תיקונים אלו. כמובן שמומלץ לבצע את כלל ההמלצות המופיעות בדוח, אולם במקרה הצורך תוכלו לתעדף בין הליקויים הדחופים והקריטיים יותר לבין אלו שסובלים דיחוי.
 

קיבלתם את דוח איתור הנזילות המפורט? עכשיו הזמן ליישם את ההמלצות

 
במידה ונערכתם מבעוד מועד לקראת העונה הגשומה ונעזרתם בשירותיו של דוח איתור נזילות, זה הזמן ליישם את ההמלצות המופיעות בו. באופן זה תוכלו להבטיח כי הגשם הראשון לא יתפוס אתכם בלתי מוכנים, ותוכלו לעבור את החורף הקרוב רגועים בכל הנוגע לנזילות מים מהתקרה ומהקירות. גם אם החלטתם לבצע את הבדיקה במהלך החורף, לאחר שגיליתם סימנים ראשונים לנזילות – על אחת כמה וכמה מומלץ שלא להשתהות עם התיקונים הנדרשים. פנו לארז רובין – מומחה לאיתור נזילות עוד היום - ככל שתקדימו לטפל בנזילה בשלב מוקדם, כך תצמצמו את הנזק שהיא עשויה לגרום לתשתיות הבית.
 
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באופן מיידי. מוקד החירום שלנו בטלפון: 050-528-2928