ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכשור לגילוי נזילות כדי לעצור את זה בזמן

 
 
נזילה היא תופעה בעייתית ולא נעימה שעלולה להביא לסיבוכים אישיים וביתיים. מדובר במצב בו צינור ביוב או מים ניזוק ברמה מסוימת ובכך נוצר מצב של נזילת מים רצינית שמתפרצת מהקיר אל החלל עצמו. כיום אנו עדים לטכנולוגיה המאפשרת לנו גילוי נזילות. כל מי שברשותו המכשור המתאים לכך, יוכל להצליח למצוא את הדרך למנוע את התופעה עוד לפני שנוצרה. מכשור לגילוי נזילות הוא כלי יעיל בטיפול המוקדם של כל נושא נזילה שהוא.
 
 

כלים שיעזרו לכם לדעת

 
את הנזילות רצוי יהיה לגלות עוד בטרם הפריצה ההתחלתית שלהם. מכשור מתקדם יאפשר לגלות זאת ויעניק את כל מה שנחוץ עבורכם. חברת ארז רובין מסייעת עבורכם לגילוי מוקדם והם עושים זאת באמצעות מכשור לגילוי נזילות. מצלמה טרמית, המאפשרת בדיקת הבדלי טמפרטורות באזור בדיקה ואבחון של כשלי בניה שעלולים לגרור אחריהם ליקויים רבים, כגון רטיבות הנובעת מבעיית איטום, דליפה של מים מהצנרת וממערכת הביוב. וידאו אנדוסקופיה, המאפשר צילום באזורים צרים במיוחד כמו מערכות ביוב שמתחת לריצוף במקלחות. הצילום מתבצע באמצעות מצלבה המכילה סיב שקוטרו 1 ס"מ בלבד. באמצעות הצילום ניתן לאתר מגוון תקלות ובהם סדקים, מעיכות ושברים בצינור, או כל עצם שיכול להוביל לסתימה.
 

באמצעות מגוון אמצעים

 
מכשור לגילוי נזילות נוסף הוא קרולטור, אשר משמש לאיתור תקלות באמצעות רעשים פנימיים. מדובר במכשיר שאותו מניחים בשתי קצוות של קטע צינור. המכשיר מבצע עיבוד וניתוח של הרעשים האקוסטיים שנוצרים בעת דליפת מים מהצינור. ביצוע ניתוח השוואתי מתבצע בין הרעשים המגיעים מכל יחידה והצבעה על מיקום מדויק של מקום הנזילה. גלאי אלקטרו מגנטי מאפשר גילוי של נזילות בעומק של 6 מטרים מתחת לפני הקרקע. רדאר חודר קרקע מאפשר ביצוע הדמיה של כל מה שקורה מתחת לקרקע. באמצעות האמצעים המגוונים שיש היום ניתן למצות את הבדיקות המקדימות, לגילוי מקדים של כל נזילה אפשרית ברמה עתידית. זכרו כי גילוי שכזה תמיד עוזר לפתור את התקלה בדרך נוחה ויעילה יותר, מאשר טיפול שמתרחש אחרי שהנזילה מתפרצת והוא בגדר חובה עבור כל מי שרוצה להימנע מעוד בלגן וכאבי ראש.