ארז רובין- איתור נזילות
 
שירות בכל הארץ
050-528-2928
 
 
 
 
 
חיפוש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

רטיבות קפילארית

 
מניעת רטיבות חשובה מאוד לתפקוד תקין של כל מבנה. החשיבות שניתן לשייך לתחום זה היא בשמירה על בריאות הדיירים וכן על איכות הנכס מפני נזקים כימיים או פיזקליים. עם זאת, בעיות רטיבות במבנים הן כה נפוצות עד כי אנשים רבים מחשיבים אותם כבלתי-נמנעות
 

מהי רטיבות קפילארית?

 
למים יש מבנה כימי מיוחד המאפשר להם לפעול במאפיינים פיזיקליים מיוחדים. היות ומתח הפנים שלהם גורם להם לנוע בכיוון מסוים, הם עשויים לחלחל דרך נימים של חומרי גלם שונים בעלי משטח מחוספס או מלא שקעים (כמו למשל בטון). תופעה זו גורמת לרטיבות קפילארית, אשר מתבטאת בדליפות ובנזילות שונות בתחתית הקירות או הריצופים.

 

כיצד ניתן לאתר רטיבות קפילארית?

 
 
שימוש בטכנולוגיות אינפרא על מנת לאתר נזילות (על בסיס טמפרטורות וגם באזורים שאינם נגישים). כמו כן, מאתר נזילות מנוסה בתחום יצטייד, בדרך כלל, בשלל אמצעים, כגון: מד לחץ מים (יש לציין בהקשר זה, כי כאשר בבדיקת לחץ המים מתגלה תנועתיות רבה ללא שימוש במים – הרי הדבר מהווה אינדיקציה לבעיות בתחום), מד לחות (מאפשר השוואות בכל חלקי הבית ומאתר מקורות פוטנציאליים לבעיה), ערכת אבחון מים (בעיקר לצרכי בדיקות כימיות של המרכיבים) וכן כלים נוספים המאפשרים חדירה לאזורים מזעריים וסבוכים בבית.

 
 

ארז רובין - אבחון מקור הנזילה באופן מדויק

 
ארז רובין, מומחה לאיתור נזילות, יבצע בדיקת רטיבות מקיפה לשם איתור מקור הנזילות. בדיקת הרטיבות מתבצעת בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, ללא הרס וללא גרימת נזק למבנה. בסוף הבדיקה תקבלו דו"ח מפורט אודות הרטיבות, מקורה והמלצות לטיפול.


 

לייעוץ והזמנת שירות בדיקת רטיבות - אינפרא אדום חייגו 050-528-2928
או השאירו פרטים דרך האתר לתיאום פגישה ללא התחייבות!